ПРО НАС

Взимку чи влітку, на світанку чи пізно ввечері, з галасливими дітьми, веселими друзями, коханою людиною чи на самоті - кожен мандрівник гідно оцінить зручність і комфорт перебування в дорозі разом з «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець». Всі наші гості завжди оточені щирою увагою та турботою, адже до кожного відвідувача ми знаходимо індивідуальний підхід і намагаємось дати йому саме те, чого він потребує в цю мить.  

Довга дорога - це завжди стрес. Щоб ви могли як слід зарядитися енергією для подальшої подорожі, наші кухарі забезпечать Вас, під час відпочинку в наших ресторанах, смачною та безпечною їжею і якісними та свіжими напоями. А якщо Ваш шлях обіцяє бути довгим, ми завжди із задоволенням спакуємо Ваші улюблені страви з собою в дорогу.

Турбота про Ваше авто не буде доставляти занепокоєння - місця для паркування обладнані відеонаглядом та завжди працює охоронець, тому про безпеку автомобіля під час відпочинку у наших закладах ви можете не замислюватись.

У ресторанах мережі «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» ми можемо провести банкет, вечірку та свято за будь-якої нагоди – високий професійний рівень організації, оригінальний колорит і незабутні враження для Вас і Ваших близьких гарантовані!

Якщо Ви бажаєте влаштувати веселий пікнік з виїздом в ліс, на дачу або в будь-яке інше місце - Ви не помилитеся, обравши в якості організаторів саме нас.

Подорожуйте разом з нами - двері наших закладів відкриті для гостей цілодобово!

 

КОМАНДА

Професійний підхід до створення якісного ресторану включає до себе багато напрямків - різноманітна смачна кухня та безпечні свіжі продукти, гідний рівень сервісу та уважна робота з гостем, оригінальний дизайн приміщень та затишна атмосфера в ресторані і багато інших аспектів. Але злагоджена робота команди професіоналів своєї справи, повне взаєморозуміння між співробітниками і їх бажання розвиватися складають чи не найбільшу частину успіху будь-якого ресторану. Мережа ресторанів «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» завжди в авангарді українського ресторанного бізнесу саме завдяки успішній команді співробітників, які дійсно люблять свою роботу і виконують її на вищому рівні, розвиваючи і зміцнюючи традицію якісного сервісу.

У нашу команду входить величезна кількість професійних працівників, кожен з яких сумлінно і шанобливо ставиться до своєї роботи. Наш штат постійно розширюється завдяки тому, що з кожним роком ресторанів мережі «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» стає все більше - ми тішимо відвідувачів якісним, безпечним та зручним відпочинком в кожному куточку України. Кожен співробітник - будь то офіціант чи менеджер, прибиральник або бармен - має найвищий рівень професійної кваліфікації. Наша компанія забезпечує гідну оплату праці своїх співробітників, соціальний захист і постійний розвиток в професійному напрямку, що дуже цінується кожним з членів нашої команди. Адже добробут команди - це рівень компанії.

Завдяки дружній команді співробітників мережа ресторанів «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» «тримає марку» вже не перший рік, і її ідеальна репутація жодного разу не піддавалася сумнівам.

 

МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ

Розвиток ресторанної мережі  «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» проходить під гаслом: «Їж натуральне!». Адже наша мета - забезпечити повноцінний відпочинок тим, хто подорожує на автомобілі по всій Україні: з нами кожен автотурист зможе відчути себе як вдома, оцінить професійний турботливий сервіс і смачну українську та європейську кухню ресторанів «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець». Практично в кожному куточку нашої країни Ви зможете завітати на наш затишний вогник та якісно відпочити від стомлюючої подорожі, занурившись в затишну домашню атмосферу ресторану.

З нами «Козирний» відпочинок став доступним скрізь!