АКЦІЯ в «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» - AGM + SHELL!!!

АКЦІЯ в «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» - AGM + SHELL!!!

АКЦІЯ в «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» - AGM + SHELL!!!

Смачні подарунки та знижка на пальне!

З 25.01.2016 по 30.04.2016 рік в мережі ресторанів «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» діє акція від АЗС «SHELL».

Заправ 30 літрів на АЗС «SHELL» та отримай смачний подарунок* від «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець»! Або відвідай ресторан «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець», замов страви з меню на 200 грн та отримай знижку** на пальне!

Смачних подарунків та безпечної дороги!!!

 

Умови: *Гість може використати тільки один купон за одне відвідування. Купон вилучається в будь-якому разі, навіть якщо Гість отримав лише один подарунок. Знижки за дисконтними картками до чеку з подарунком діють. Подарунок – торт Наполеон з трав’яним чаєм видається всім Гостям, при наявності акційної картки, подарунок – шашлик зі свиного ошийка видається при умові суми чеку від 300,00 грн. Гість може отримати одразу два подарунки, при дотриманні всіх умов акції. Акція діє в ресторанах «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець»: Березівка, Глеваха, Кононівка, Козелець, Шевченково, Митниця, Миронівка, Софіївка та Кременчук. 

**Для отримання знижки на пальне в АЗС «SHELL» необхідно відвідати один з ресторанів мережі «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець», зробити замовлення на 200,00 грн та повідомити офіціанта про зацікавленість в знижці на пальне.