Ресторани

АВТО-ГРИЛЬ Мисливець Березівка

Ресторан «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» Березівка – чудове місце для якісного заміського відпочинку в будь-яку пору року! Навіть спекотного літнього дня Ви з прохолодою відпочините в тіні на просторій терасі за склянкою освіжаючого домашнього напою. А в осінню негоду чи зимову завірюху так затишно з горнятком духмяного чаю в руках слухати, як потріскують у каміні дубові дрова.

Детальніше

АВТО-ГРИЛЬ Мисливець Ворохта

У казкових Карпатах, недалеко від «снігової гори» (так з угорської звучить всім відома Говерла) майже в новорічну ніч 2008 року відкрився новий заклад, який належить до всеукраїнської мережі ресторанів - «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» Ворохта. Засніжений ліс чи квітучі галявини, величезні білі пагорби чи зелені полонини, свіже гірське повітря та прозора вода із швидкого струмка – чого ще не вистачає, коли є чудова компанія близьких та друзів, а навкруги мальовничі карпатські краєвиди? А не вистачає тільки щедрого українського столу, повного смаколиків та смачних витребеньок!

Детальніше

АВТО-ГРИЛЬ Мисливець Кононівка

Якщо Ви давно в дорозі і вже дійсно потрібен невеликий чи тривалий, але якісний та безпечний відпочинок – завітайте до «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» Кононівка! Заклад зручно знаходиться на межі Київської, Полтавської та Черкаської областей. Саме тут Ви відчуєте затишне тепло домашнього вогнища, скуштуєте смачні страви, приготовані з фермерських продуктів місцевих господарств чи замовите і заберете їжу із собою, та просто собі відпочините від руху. Ресторани Кононівки разом з мережею «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» із задоволенням забезпечать Вам гідну перерву, доповнену ситними стравами української та європейської кухні - залишається тільки вибрати найцікавіші для Вас страви, особливо рекомендуємо звернути увагу на гриль-меню.

Детальніше

АВТО-ГРИЛЬ Мисливець Кривий Ріг

«АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» Кривий Ріг не зовсім такий, як інші члени смачної сім'ї «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець», адже цей знаходиться в Кривому Розі, а не за містом. При цьому головні риси, які виділяють заклади мережі «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» і завдяки яким вони так популярні, такі як оригінальний стиль інтер'єру, смачна кухня і відмінний сервіс, незмінно присутні і тут. Ресторани Кривого Рогу завжди гостинні і привітні, а заклад «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» Кривий Ріг - найкраще підтвердження!

Детальніше

АВТО-ГРИЛЬ Мисливець Миронівка

«АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» Миронівка пропонує своїм гостям насолодитися легкими сніданками, ситними обідами і щедрими вечерями, зарядитися гарним настроєм і просто чудово відпочити.

Детальніше

АВТО-ГРИЛЬ Мисливець Одеса

«АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» Одеса – смачна та комфортна зупинка у Вашій дружній, сімейній чи бізнес-подорожі. Безпечна парковка з відеонаглядом дає можливість не хвилюватись за Ваше авто під час відпочинку в ресторані. Призупиніть на хвилину рух часу, дозвольте собі насолодитись затишком та смаком комфорту в нашому закладі.

Детальніше

АВТО-ГРИЛЬ Мисливець Полтава

Мальовнича Полтава 16 травня 2008 стала ще більш привабливою для гостей міста, адже ресторани Полтави поповнилися ще одним гостинним, смачним і цілодобовим закладом, у якому представлена європейська та українська кухня у всьому своєму різноманітті. Представляємо новий ресторан «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» Полтава!

Детальніше

АВТО-ГРИЛЬ Мисливець Софіївка

Подорожуючи по трасі Київ-Черкаси, обов'язково зробіть зупинку в ресторані «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» Софіївка! Спокійно залиште своє авто на безпечній парковці з відеонаглядом і охороною та зручно розташуйтесь за столиком, щоб засмаковати смачну, якісну та безпечну їжу, насолодитися затишною обстановкою і першокласним відпочинком в дорозі. Наш ресторан української кухні в Софіївці з радістю прийме втомлених від подорожі гостей і запропонує їм відпочити, як вдома!

Детальніше