АВТО-ГРИЛЬ Мисливець Миронівка

АВТО-ГРИЛЬ Мисливець Миронівка

«АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» Миронівка пропонує своїм гостям насолодитися легкими сніданками, ситними обідами і щедрими вечерями, зарядитися гарним настроєм і просто чудово відпочити.

Перервіть свою втомливу дружню, сімейну чи бізнес-подорож, залиште авто на просторій парковці біля ресторану і дозвольте собі смачно розслабитися під час довгого шляху! Зручно вмостившись, відкрийте меню та пориньте в українську етнічну атмосферу, яку створюють найсмачніші візитівки національній кухні і відповідний аутентичний дизайн ресторанних залів. Чудові страви з якісних найсвіжіших продуктів з місцевих фермерських господарств дадуть вам можливість по-справжньому якісно, смачно та безпечно поїсти в дорозі та взяти найсмачніше далі з собою в подорож.

Якщо Вам потрібен якісний та пишний банкет в Миронівці – звертайтесь до «АВТОГРИЛЬ Мисливець» і будете повністю задоволені послугами, які надає наш заклад. Ми зможемо урахувати всі Ваші побажання, знайти найоптимальніші рішення будь-яких питань з організації свята та провести його з гідністю і Ваші гості отримають найприємніші враження. 

До Ваших послуг зручні зали для святкування будь-яких урочистих подій – основний (може розміститись до 40 персон), банкетні зали для компаній 10 та 15 гостей та чудова літня тераса для відпочинку майже 40 персон.

Кращі страви української та європейської кухні, добрі традиції якісного сервісу, наша гостинність та щирість – це все наша турбота і дбайливе ставлення до головних людей у ресторані – до наших Гостей! 

Середня вартість на персону: 250 грн.

Адреса: с. Росава, Черкаська траса

Телефон: 067-500-29-41

Час роботи: Цілодобово