АВТО-ГРИЛЬ Мисливець Шевченкове

АВТО-ГРИЛЬ Мисливець Шевченкове

«АВТОГРИЛЬ Мисливець» Шевченкове на трасі Миколаїв-Херсон – це дійсно затишний та комфортний відпочинок і смачна та якісна кухня.

Для Вас ми організуємо, за будь-якої нагоди, пишний банкет, корпоративне свято або сімейний заміський відпочинок. Відзначте урочисту подію в Шевченковому і для Вашого чудового свята наш ресторан з радістю запропонує Вам кращі банкетні зали. Основний зал вмістить до 40 гостей, «Кімната мисливця» зручна для камерного свята і розташує до 15 персон, в теплу пору року гостинно розмістить велика літня тераса до 50 гостей, а мала –до 40. Наші професіонали будуть займатись організацією свята і продумають його до самих дрібниць.

Прекрасний затишний відпочинок для стомлених мандрівників, гостинний сервіс для Вашого комфорту та смачні різноманітні страви за оригінальними рецептами - все це характерні риси нашого закладу.

В меню ресторану «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» Шевченкове є багато смаколиків для всіх любителів української та європейської кухні. Головною особливістю є  приготовані за оригінальною рецептурою Шеф-Кухара страви на грилі. Всі наші чудові та корисні страви приготовані з найсвіжіших продуктів місцевих фермерських господарств, екологічно чисті та безпечні.

Завітайте до «АВТО-ГРИЛЬ Мисливець» Шевченкове - Вам буде зручно та комфортно, Вам буде затишно та смачно, тому що ми піклуємся про Вас!

Середня вартість на персону: 250 грн.

Адреса: 161 км траси Одеса-Мелітополь, м. Миколаїв, вул. адм. Макарова, 40

Телефон: 067-515-35-05

Час роботи: Цілодобово